CLP / Raket reklam

Dijital Baskı dünyası

Display Ürünler ve Çerçeveler

Hareketli raket reklam

hareketli ve Klasik Billboard

Kent oyun parkları

Ledvizyon-Ledpano sistemleri

elektronik dizayn sistemleri

firmalar için elektronik kart dizayn ve imalat hizmetide vermektedir.Mikroişlemcili ve analog devreler, Sıcaklık, Nem, Sıvı vb. Ölçme ve display etme ,Endüstriyel bir ortamdan veya var olan bir makine üzerinden veri toplanması ve bunların yorumlanması,Bilgisayar Kontrollu Sistemlerin yapılması gibi özel konularda müşterilerine hizmet vermektedir. Fabrika otomasyonunda gerekli elektronik kartların dizaynının yanı sıra bilgisayarlı sistemler için yazılım desteğide sağlamaktadır.
KAYAN YAZI sistemleri

kayan yazı sistemleri, projeye uygun tasarım ve uygulamalar,özel yazılımlar, animasyonlar,pc ve network bağlantı sistemleri,dijital sıramatik,trafik yönlendirme panoları-trafik hız panoları- Fabrika otomasyonunda gerekli elektronik kartların dizaynının yanı sıra bilgisayarlı sistemler için yazılım desteğide sağlamaktadır.
KAYAN YAZI SİSTEMLERİ 3

Ücretsiz PC kontrol Programı, Pc’siz ortamlar için klavye ile programlama imkanı, 16 Bine Kadar Harf Girişi Yapabilme, 15 Farklı Animasyon ile Yazıları süsleyebilme, Grafik özellliği ile logo gösterebilme, Kullanıcı Tarafından Çizilebilen Grafik özelliği, Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen hafıza, Elektrostatik Toz boyalı aluminyum kutu, Tek renk veya üç renk seçeneği, İç mekan veya dış mekan seçenekleri, Sıcaklı saat ve tarih gösterme, istanbul içi ücretsiz kurulum, Harf yükseklikleri 6 cm,10 cm,19 cm,32 cm,64 cm
KAYAN LEDLİ TABELALAR

KAYAN LEDLİ TABELALAR 7

megalight hareketli

otobüs durak ve silindir kule

Paslanmaz ve Kutu Harf Tabela

raket ve billboard baskı

scrolling sistem (dönerli)

Stand İmalat ve Tasarım

tabela imalatı dünyası

Totem Tabela / Pilon tabela