Alüminyum Kutu Harf

Döküm Pirinç Harf

Gergi Tavan

Harf Büküm Makinaları

cnc harf büküm makinası

-Özellikle paslanmaz çelik, galvaniz ve alüminyum kutu harflerin üretiminde kullanılır. Ön yada arka yüzlerini kestiğiniz harflerin yan bant derzlerini kusursuz olarak açar. -Yazılımın kullanımı çok kolaydır. ILLUSTRATOR, CASMATE, TYPE3, ARTCAM, FLEXISIGN, ENROUTER, CORELDRAW vb. programlarda yapılan tüm dosyalara uyumludur. DXF formatı ile ihraç edilmiş dosyaları kabul eder. -Makina için standart özelliklerde bir masaüstü bilgisayar yeterlidir. -Seri üretilmiş, mühendislik hizmeti almış bir makinadır. Yedek parça ve yedek parçada uyum sorunu yoktur. -Özel bir bakım gerektirmez. Her makinaya uygulanabilecek temizlik ve yağlama bakımı yeterlidir. -Servo tipi motorlar kullanılmıştır. -Kurulum ve ayarı kolaydır. Derz derinliği kolayca ayarlanır. Derzin derinliğini tek hareketle elde edebileceğiniz gibi, ihtiyaca göre aynı derinliğe 1-5 arası hareketle ulaşmasını sağlayabilirsiniz. -Malzeme değişimi kolaydır. Rulo taşıyıcı motorludur. Ruloyu makinanın hızına göre otomatik olarak açar. Switch sayesinde kendiliğinden durur. -Plaklardan kesilmiş malzemelerle de çalışabilir. Ancak fireniz çok olur. Bu nedenle rulo malzeme ile çalışmanızı öneririz. -İyi bir operatör sıfır fire ile çalışabilir. Yapacağınız işin tamamını makinaya gönderir, ancak her harfte durmasını ve sonraki harfe vereceğiniz ikinci bir komutla geçmesini isteyebilirsiniz. Bu sayede ikinci harfe ilk harfin bittiği çizgiden başlar. Bu şekilde fire oranınız sıfırdır. Teknik Özellikler Çalışabildiği Malzemeler: Paslanmaz çelik, galvaniz, alüminyum düz bantlar Malzeme Genişliği: En az: 25 mm En çok:180 mm Malzeme Kalınlığı: En az: 0,4 mm En çok: 2 mm Elektrik:220 V, tek faz 50 veya 60 HZ, 15 Amp. Hava: 90 psi(6 bar) Ambalaj Ölçüsü: 1540(L) x 940(W)x 1620 (H) mm Çalışma alan ölçüsü: 1010 (L) x 950 (W) x 1610 (H) mm Net Ağırlık : 320 kg
El Aletleri köşe bükücü

Bükebildiği malzeme genişliği : 150 mm Tutucu parçaların arasını, kullandığınız malzeme kalınlığına göre ayarlayabilirsiniz.
harf büküm makinası A

-Özellikle paslanmaz çelik, galvaniz ve alüminyum kutu harflerin üretiminde kullanılır. Ön yada arka yüzlerini kestiğiniz harflerin yan bantlarına kusursuz olarak derz açar, katlar, çentik açar, kıvırır ve büker. -Güçlü ve hızlı istasyon ile kenar katlama ve çentik açma işlemlerinde pürüzsüz ve çapaksız sonuç alırsınız. -Dilediğinizde bantlarınızı katlama ve çentik açma işlemini yapmadan düz olarak da işleye bilirsiniz. -Seri üretilmiş, mühendislik hizmeti almış bir makinadır. Yedek parça ve yedek parçada uyum sorunu yoktur. -Özel bir bakım gerektirmez. Her makinaya uygulanabilecek temizlik ve yağlama bakımı yeterlidir. -Servo tipi motorlar kullanılmıştır. -Kurulum ve ayarı kolaydır.Sadece her malzeme değiştiğinde ayar yapılır. Ancak bu ayar her makine için sadece bir kez yapılır. Makina kalınlık ayarlarını hafızaya alır.Sonraki malzeme değişikliklerinde derz ve büküm işlemlerinizi önceki değerleri kullanarak yapabilirsiniz. -Malzeme değişimi kolaydır. Teknik Özellikler Çalışabildiği malzeme: Paslanmaz çelik, galvaniz, alüminyum Malzeme genişliği: En az: 25 mm En çok: 150 mm Malzeme kalınlığı: En az: 0,4 mm En çok: 1 mm Elektrik: 380V, 3 Faz veya 60 HZ, 15 Amp. Bükme açısı: 120° Kenar kıvırma: 6-14 mm Dönebildiği en küçük daire çapı: 10 mm Dönebildiği en küçük yarım daire çapı: 6mm Hava: 90 psi(6 bar) Ambalaj ölçüsü: 1880(L) x 940(W) x 1760(H) mm Çalışma alan ölçüsü: 3350(L)x 1000 (W) x 1500 (H) mm Brüt ağırlık- Net ağırlık:650 kg - 500 kg.
harf büküm makinası C

Otomatik derz açma ve kıvırma makinası Büyütmek için resme tıklayınız. Video için tıklayınız. SİZİ ARAYALIM -Özellikle paslanmaz çelik, galvaniz ve alüminyum kutu harflerin üretiminde kullanılır. Ön yada arka yüzlerini kestiğiniz harflerin yan bantlarına kusursuz olarak derz açar, kıvırır ve büker. -Yazılımın kullanımı çok kolaydır. ILLUSTRATOR, CASMATE, TYPE3, ARTCAM, FLEXISIGN, ENROUTER, CORELDRAW vb. programlarda yapılan tüm dosyalara uyumludur. DXF formatı ile ihraç edilmiş dosyaları kabul eder. -Makina için standart özelliklerde bir masaüstü bilgisayar yeterlidir. -Seri üretilmiş, mühendislik hizmeti almış bir makinadır. Yedek parça ve yedek parçada uyum sorunu yoktur. -Özel bir bakım gerektirmez. Her makinaya uygulanabilecek temizlik ve yağlama bakımı yeterlidir. -Servo tipi motorlar kullanılmıştır. -Kurulum ve ayarı kolaydır. Sadece her malzeme değiştiğinde ayar yapılır. Ancak bu ayar her makine için sadece bir kez yapılır. Makina kalınlık ayarlarını hafızaya alır. Sonraki malzeme değişikliklerinde derz ve büküm işlemlerinizi önceki değerleri kullanarak yapabilirsiniz. -Malzeme değişimi kolaydır. -Plaklardan kesilmiş malzemelerle de çalışabilir. Ancak fireniz çok olur. Bu nedenle rulo malzeme ile çalışmanızı öneririz. -İyi bir operatör sıfır fire ile çalışabilir. Yapacağınız işin tamamını makinaya gönderir, ancak her harfte durmasını ve sonraki harfe vereceğiniz ikinci bir komutla geçmesini isteyebilirsiniz. Bu sayede ikinci harfe ilk harfin bittiği çizgiden başlar. Bu şekilde fire oranınız sıfırdır. Teknik Özellikler Çalışabildiği malzeme: Paslanmaz çelik, galvaniz, alüminyum Malzeme genişliği: En az: 25 mm En çok: 150 mm Malzeme kalınlığı: En az: 0,4 mm En çok: 1 mm Elektrik: 220V, 1 Faz veya 50-60 HZ, 15 Amp. Bükme açısı: 120° Dönebildiği en küçük daire çapı: 20 mm Dönebildiği en küçük yarım daire çapı: 12 mm Hava: 90 psi(6 bar) Ambalaj ölçüsü: 1540(L) x 940(W) x 1620(H) mm Çalışma alan ölçüsü: 3000(L)x 1000 (W) x 1500 (H) mm Brüt ağırlık- Net ağırlık:600 kg - 500 kg.
harf büküm makinası D

Özellikle tırnaklı-düz alüminyum kutu harflerin üretiminde kullanılır. Ön yada arka yüzlerini kestiğiniz harflerin yan bantlarına kusursuz olarak derz açar, kıvırır ve büker. -Yazılımın kullanımı çok kolaydır. ILLUSTRATOR, CASMATE, TYPE3, ARTCAM, FLEXISIGN, ENROUTER, CORELDRAW vb. programlarda yapılan tüm dosyalara uyumludur. DXF formatı ile ihraç edilmiş dosyaları kabul eder. -Makina için standart özelliklerde bir masaüstü bilgisayar yeterlidir. -Seri üretilmiş, mühendislik hizmeti almış bir makinadır. Yedek parça ve yedek parçada uyum sorunu yoktur. -Özel bir bakım gerektirmez. Her makinaya uygulanabilecek temizlik ve yağlama bakımı yeterlidir. -Servo tipi motorlar kullanılmıştır. -Kurulum ve ayarı kolaydır. Sadece her malzeme değiştiğinde ayar yapılır. Ancak bu ayar her makine için sadece bir kez yapılır. Makina kalınlık ayarlarını hafızaya alır. Sonraki malzeme değişikliklerinde derz ve büküm işlemlerinizi önceki değerleri kullanarak yapabilirsiniz. -Malzeme değişimi kolaydır. -Düz malzemelerde plaklardan kesilmiş malzemelerle de çalışabilir. Ancak fireniz çok olur. Bu nedenle rulo malzeme ile çalışmanızı öneririz. -Makinanın asıl marifeti tırnaklı alüminyumlarda çalışabilmesidir. Elkamet ya da trim adı verilen bu malzemeler rulo olarak bulunabildiği gibi, ülkemizde çeşitli firmalarca alüminyum çekme profil olarak da üretilmektedir. Tek tırnaklı profillerin tamamı makinamızda kullanılır. 2 ya da 3 tırnaklı profiller için makinanın ilgili parçaları size özel olarak üretim aşamasında dizayn edilebilir. -Çift bıçaklıdır. Ön yüzde (profilin iç yüzü) döner testere bıçak, arka yüzde(profilin dış yüzü) kama bıçak çalışır. Tırnağın yaralanmadan dönmesi gereken yerlerde derzi sadece kama bıçak açar.

Kutu Harf Modelleri

Led Aydınlatma Ürünleri

Paslanmaz Harf

Paslanmaz Harf Tabela

Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Lazer Kesim

Paslanmaz İmalatı

Pleksi Kutu Harf

Tabela Dünyası